Kaikki sähköpostiosoitteet muotoa etunimi.sukunimi(at)indmeas.com

 

Myynti ja viestintä

Ville Tiainen.jpg

Ville Tiainen, DI

+358-(0)50 388 1452

ville.tiainen@indmeas.com

Myyntijohtaja

Dan Lundmark.jpg

Dan Lundmark, DI

+358-(0)40 516 9726

dan.lundmark@indmeas.com

Myyntipäällikkö Ruotsi ja Norja

Johan Mikander.jpg

Johan Mikander, DI

+358-(0)40 550 7304

johan.mikander@indmeas.com

Myyntipäällikkö Ruotsi

Manu Kuisma.jpg

Manu Kuisma, Ins.

+358-(0)40 830 1525

manu.kuisma@indmeas.com

Myyntipäällikkö Suomi ja Tanska

Hannu Seppälä.jpg

Hannu Seppälä, DI

+358-(0)40 525 6876

hannu.seppälä@indmeas.com

Myyntipäällikkö Suomi ja Baltia

 

Mittauspalvelut

jarnoimmonen-001.jpg

Jarno Immonen

+358-(0)40 543 1112

jarno.immonen@indmeas.com

Palvelujohtaja

Kenneth Ahlfors.jpg

Kenneth Ahlfors

+358-(0)40 516 6899

kenneth.ahlfors@indmeas.com

Läpivalaisumittaukset, kenttäkalibroinnit 

janneairaksinen-001.jpg

Janne Airaksinen

+358-(0)40 832 9986

janne.airaksinen@indmeas.com

Energiapalvelut

 

Edustuskuva Alex Forss.jpg

Alex Forss, DI

+358-(0)40 515 6013

alex.forss@indmeas.com

Kaukolämpöverkon palvelut

Roger Höglund.jpg

Roger Höglund

+358-(0)40 525 6874

roger.hoglund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

rainejokinen-003.jpg

Raine Jokinen

+358-(0)40 772 1753

raine.jokinen@indmeas.com

Energiapalvelut

 

Kid Jägerskiöld.jpg

Kid Jägerskiöld, DI

+358-(0)40 582 5715

kid.jagerskiold@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

IlkkaKihlman.jpg

Ilkka Kihlman

+358-(0)40 672 6554

ilkka.kihlman@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Pasi Lukkari.jpg

Pasi Lukkari, HuK

+358-(0)50 367 6552

pasi.lukkari@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

markusniiranen-001.jpg

Markus Niiranen

+358-(0)40 668 6075

markus.niiranen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Kenneth Nylander.jpg

Kenneth Nylander, DI

+358-(0)40 550 7375

kenneth.nylander@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Ville Pitkänen.jpg

Ville Pitkänen, TKL

+358-(0)40 516 9729

ville.pitkanen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, prosessitutkimukset, mittauskonsultointi

Lauri Sorsa.jpg

Lauri Sorsa, DI

+358-(0)50 325 9878

lauri.sorsa@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit, energiapalvelut

Mika Suokas.jpg

Mika Suokas

+358-(0)40 550 7306

mika.suokas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Niko Viinikangas.jpg

Niko Viinikangas

+358-(0)40 575 2297

niko.viinikangas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Peter Wiklund-1.jpg

Peter Wiklund, DI

+358-(0)40 516 9732

peter.wiklund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit, mittauskonsultointi

R & D

Ville Laukkanen.jpg

Ville Laukkanen, DI

+358-(0)40 550 7317

ville.laukkanen@indmeas.com

R&D-päällikkö                            Teknologiakehitys, energia-, raaka-aine-, ja päästöseurantojen kehitys

Anders Brunström.jpg

Anders Brunström, DI

+358-(0)40 550 7319

anders.brunstrom@indmeas.com

Online-sovellukset, tasevalidoinnit, läpivalaisu-mittaukset

Aki Juutistenaho.jpg

Aki Juutistenaho, tekn.kand.

+358-(0)50 592 3864

aki.juutistenaho@indmeas.com

IT-kehitys online-sovellukset

juhanisipila-001.jpg

Juhani Sipilä, M.Sc.

+358-(0)40 654 5527

juhani.sipila@indmeas.com

Data scientist

tommy.jpg

Tommy Öhman, DI

+358-(0)50 301 1902

tommy.ohman@indmeas.com

Diplomityöntekijä, Paperiteollisuuden lämmöntalteenoton optimointi

 

Johto ja hallinto

Risto Kuoppamäki.jpg

Risto Kuoppamäki, TKL

+358-(0)40 547 4464

risto.kuoppamaki@indmeas.com

Toimitusjohtaja

Michaela Dannbäck.jpg

Michaela Dannbäck-Jansson, Tradenomi

+358-(0)40 719 8354

michaela.dannback@indmeas.com

Toimistosihteeri

Pentti Sinko.jpg

Pentti Sinko, DI

+358-(0)40 547 4939

pentti.sinko@indmeas.com

Laatupäällikkö


Yhteydenottopyyntö

Oy Indmeas Ab
Tietäjäntie 14
02130 ESPOO
info(at)indmeas.com
www.indmeas.com
Y-tunnus: 2273771-6