Kaikki sähköpostiosoitteet muotoa etunimi.sukunimi(at)indmeas.com

 

Myynti ja viestintä

Ville Tiainen.jpg

Ville Tiainen, DI

+358-(0)50 388 1452

ville.tiainen@indmeas.com

Myyntijohtaja

Dan Lundmark.jpg

Dan Lundmark, DI

+358-(0)40 516 9726

dan.lundmark@indmeas.com

Ruotsi ja Norja

Johan Mikander.jpg

Johan Mikander, DI

+358-(0)40 550 7304

johan.mikander@indmeas.com

Ruotsi

Manu Kuisma.jpg

Manu Kuisma, Ins.

+358-(0)40 830 1525

manu.kuisma@indmeas.com

Suomi ja Tanska

Hannu Seppälä.jpg

Hannu Seppälä, DI

+358-(0)40 525 6876

hannu.seppälä@indmeas.com

Suomi ja Baltia

EP.png

Eveliina Päiväniemi, KTM

+358-(0)40 162 5922

eveliina.paivaniemi@indmeas.com

Markkinointi

Mittauspalvelut

jarnoimmonen-001.jpg

Jarno Immonen

+358-(0)40 543 1112

jarno.immonen@indmeas.com

Palvelujohtaja

Edustuskuva Alex Forss.jpg

Alex Forss, DI

+358-(0)40 515 6013

alex.forss@indmeas.com

Kaukolämpöverkon palvelut

Kenneth Ahlfors.jpg

Kenneth Ahlfors

+358-(0)40 516 6899

kenneth.ahlfors@indmeas.com

Työsuojeluvaltuutettu, läpivalaisumittaukset, kenttäkalibroinnit 

Roger Höglund.jpg

Roger Höglund

+358-(0)40 525 6874

roger.hoglund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Kid Jägerskiöld.jpg

Kid Jägerskiöld, DI

+358-(0)40 582 5715

kid.jagerskiold@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Antti Lehtonen.jpg

Antti Lehtonen, DI

+358-(0)50 563 50 93

antti.lehtonen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Pasi Lukkari.jpg

Pasi Lukkari, HuK

+358-(0)50 367 6552

pasi.lukkari@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Kenneth Nylander.jpg

Kenneth Nylander, DI

+358-(0)40 550 7375

kenneth.nylander@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Peter Wiklund-1.jpg

Peter Wiklund, DI

+358-(0)40 516 9732

peter.wiklund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit, mittauskonsultointi

Ville Pitkänen.jpg

Ville Pitkänen, TKL

+358-(0)40 516 9729

ville.pitkanen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, prosessitutkimukset, mittauskonsultointi

Jukka-Pekka Pärssinen.jpg

Jukka-Pekka Pärssinen, DI

+358-(0)40 652 8215

jukka-pekka.parssinen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Lauri Sorsa.jpg

Lauri Sorsa, DI

+358-(0)50 325 9878

lauri.sorsa@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Mika Suokas.jpg

Mika Suokas

+358-(0)40 550 7306

mika.suokas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Niko Viinikangas.jpg

Niko Viinikangas

+358-(0)40 575 2297

niko.viinikangas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

markusniiranen-001.jpg

Markus Niiranen

markus.niiranen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

R & D

Anders Brunström.jpg

Anders Brunström DI

+358-(0)40 550 7319

anders.brunstrom@indmeas.com

Online-sovellukset, tasevalidoinnit, läpivalaisu-mittaukset

Aki Juutistenaho.jpg

Aki Juutistenaho, tekn.kand.

+358-(0)50 592 3864

aki.juutistenaho@indmeas.com

IT-kehitys online-sovellukset

Ville Laukkanen.jpg

Ville Laukkanen, DI

+358-(0)40 550 7317

ville.laukkanen@indmeas.com

Teknologiakehitys, energia-, raaka-aine-, ja päästöseurantojen kehitys

 

Johto ja hallinto

Risto Kuoppamäki.jpg

Risto Kuoppamäki, TKL

+358-(0)40 547 4464

risto.kuoppamaki@indmeas.com

Toimitusjohtaja

Michaela Dannbäck.jpg

Michaela Dannbäck-Jansson, Tradenomi

+358-(0)40 719 8354

michaela.dannback@indmeas.com

Toimistosihteeri

Pentti Sinko.jpg

Pentti Sinko, DI

+358-(0)40 547 4939

pentti.sinko@indmeas.com

Laatupäällikkö


Yhteydenottopyyntö

Oy Indmeas Ab
Tietäjäntie 14
02130 ESPOO
info(at)indmeas.com
www.indmeas.com
Y-tunnus: 2273771-6