Kaikki sähköpostiosoitteet muotoa etunimi.sukunimi(at)indmeas.com

 

Myynti ja viestintä

Dan Lundmark.jpg

Dan Lundmark

+358-(0)40 516 9726

dan.lundmark@indmeas.com

Myyntipäällikkö Ruotsi ja Norja

Johan Mikander.jpg

Johan Mikander

+358-(0)40 550 7304

johan.mikander@indmeas.com

Myyntipäällikkö Ruotsi

Manu Kuisma.jpg

Manu Kuisma

+358-(0)40 830 1525

manu.kuisma@indmeas.com

Myyntipäällikkö Suomi ja Tanska

Palvelut

janneairaksinen-001

Janne Airaksinen

+358-(0)40 832 9986

janne.airaksinen@indmeas.com

Energiapalvelut

Roger Höglund.jpg

Roger Höglund

+358-(0)40 525 6874

roger.hoglund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

IlkkaKihlman.jpg

Ilkka Kihlman

+358-(0)40 672 6554

ilkka.kihlman@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Sakari Kivilahti

Sakari Kivilahti

+358-(0)40 617 5565

sakari.kivilahti@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

santeri koivisto 12269-001

Santeri Koivisto

+358-(0)45 108 3320

santeri.koivisto@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

TL

Tero Laine

+358-(0)40 829 6380

tero.laine@indmeas.com

William Laurén

+358-(0)50 493 3413

william.lauren@indmeas.com

Energiapalvelut

Antti Lehtonen

Antti Lehtonen

+358-(0)50 563 5093

antti.lehtonen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Oscar Lindholm

+358-(0)400 345 407

oscar.lindholm@indmeas.com

Energiapalvelut

Pasi Lukkari.jpg

Pasi Lukkari

+358-(0)50 367 6552

pasi.lukkari@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Susanne Nakari

Susanne Nakari

+358-(0)40 615 5138

susanne.nakari@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Ville Pitkänen.jpg

Ville Pitkänen

+358-(0)40 516 9729

ville.pitkanen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, prosessitutkimukset, mittauskonsultointi

Mika Suokas.jpg

Mika Suokas

+358-(0)40 550 7306

mika.suokas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Minja Säkkinen 24.1.2022

Minja Säkkinen

+358-(0)40 615 5075

minja.sakkinen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Niko Viinikangas.jpg

Niko Viinikangas

+358-(0)40 575 2297

niko.viinikangas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Peter Wiklund-1.jpg

Peter Wiklund

+358-(0)40 516 9732

peter.wiklund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit, mittauskonsultointi

R & D

Anders Brunström.jpg

Anders Brunström

+358-(0)40 550 7319

anders.brunstrom@indmeas.com

IT-kehitys, online-sovellukset

Aki Juutistenaho.jpg

Aki Juutistenaho

+358-(0)50 592 3864

aki.juutistenaho@indmeas.com

IT-kehitys, online-sovellukset

juhanisipila-001.jpg

Juhani Sipilä

+358-(0)40 654 5527

juhani.sipila@indmeas.com

Data scientist

mikkotervala-002

Mikko Tervala

+358-(0)40 655 4848

mikko.tervala@indmeas.com

IT-Kehitys

tommy.jpg

Tommy Öhman

+358-(0)50 301 1902

tommy.ohman@indmeas.com

Energiatehokkuus

Johto ja hallinto

Risto Kuoppamäki.jpg

Risto Kuoppamäki

+358-(0)40 547 4464

risto.kuoppamaki@indmeas.com

Toimitusjohtaja

Michaela Dannbäck.jpg

Michaela Dannbäck-Jansson

+358-(0)40 719 8354

michaela.dannback@indmeas.com

Toimistosihteeri

Kenneth Nylander.jpg

Kenneth Nylander

+358-(0)40 550 7375

kenneth.nylander@indmeas.com

Laatupäällikkö                

Yhteydenottopyyntö

Oy Indmeas Ab
Tietäjäntie 14
02130 ESPOO
info(at)indmeas.com
www.indmeas.com
Y-tunnus: 2273771-6