Kaikki sähköpostiosoitteet muotoa etunimi.sukunimi(at)indmeas.com

 

Myynti ja viestintä

Ville Tiainen.jpg

Ville Tiainen

+358-(0)50 388 1452

ville.tiainen@indmeas.com

Myyntijohtaja

Dan Lundmark.jpg

Dan Lundmark

+358-(0)40 516 9726

dan.lundmark@indmeas.com

Myyntipäällikkö Ruotsi ja Norja

Johan Mikander.jpg

Johan Mikander

+358-(0)40 550 7304

johan.mikander@indmeas.com

Myyntipäällikkö Ruotsi

Manu Kuisma.jpg

Manu Kuisma

+358-(0)40 830 1525

manu.kuisma@indmeas.com

Myyntipäällikkö Suomi ja Tanska

 

Mittauspalvelut

jarnoimmonen-001.jpg

Jarno Immonen

+358-(0)40 543 1112

jarno.immonen@indmeas.com

Palvelujohtaja

janneairaksinen-001

Janne Airaksinen

+358-(0)40 832 9986

janne.airaksinen@indmeas.com

Energiapalvelut

 

Roger Höglund.jpg

Roger Höglund

+358-(0)40 525 6874

roger.hoglund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Kid Jägerskiöld.jpg

Kid Jägerskiöld

+358-(0)40 582 5715

kid.jagerskiold@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

IlkkaKihlman.jpg

Ilkka Kihlman

+358-(0)40 672 6554

ilkka.kihlman@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Pasi Lukkari.jpg

Pasi Lukkari

+358-(0)50 367 6552

pasi.lukkari@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

markusniiranen-001.jpg

Markus Niiranen

+358-(0)40 668 6075

markus.niiranen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Leo Paukkonen-001

Leo Paukkonen

+358-(0)40 757 9069

leo.paukkonen@indmeas.com

Energiapalvelut

Ville Pitkänen.jpg

Ville Pitkänen

+358-(0)40 516 9729

ville.pitkanen@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, prosessitutkimukset, mittauskonsultointi

emilsandas-002

Emil Sandås

+358-(0)40 627 6869

emil.sandas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Lauri Sorsa.jpg

Lauri Sorsa

+358-(0)50 325 9878

lauri.sorsa@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit, energiapalvelut

Mika Suokas.jpg

Mika Suokas

+358-(0)40 550 7306

mika.suokas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit

Niko Viinikangas.jpg

Niko Viinikangas

+358-(0)40 575 2297

niko.viinikangas@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit

Peter Wiklund-1.jpg

Peter Wiklund

+358-(0)40 516 9732

peter.wiklund@indmeas.com

Kenttäkalibroinnit, tasevalidoinnit, mittauskonsultointi

R & D

Ville Laukkanen.jpg

Ville Laukkanen

+358-(0)40 550 7317

ville.laukkanen@indmeas.com

 

Anders Brunström.jpg

Anders Brunström

+358-(0)40 550 7319

anders.brunstrom@indmeas.com

Aki Juutistenaho.jpg

Aki Juutistenaho

+358-(0)50 592 3864

aki.juutistenaho@indmeas.com

IT-kehitys online-sovellukset

juhanisipila-001.jpg

Juhani Sipilä

+358-(0)40 654 5527

juhani.sipila@indmeas.com

Data scientist

tommy.jpg

Tommy Öhman

+358-(0)50 301 1902

tommy.ohman@indmeas.com

Energiatehokkuus

 

mikkotervala-002

Annotation 2019-09-24 140456

Johto ja hallinto

Risto Kuoppamäki.jpg

Risto Kuoppamäki

+358-(0)40 547 4464

risto.kuoppamaki@indmeas.com

Toimitusjohtaja

Michaela Dannbäck.jpg

Michaela Dannbäck-Jansson

+358-(0)40 719 8354

michaela.dannback@indmeas.com

Toimistosihteeri

Kenneth Nylander.jpg

Kenneth Nylander

+358-(0)40 550 7375

kenneth.nylander@indmeas.com

Laatupäällikkö                

Yhteydenottopyyntö

Oy Indmeas Ab
Tietäjäntie 14
02130 ESPOO
info(at)indmeas.com
www.indmeas.com
Y-tunnus: 2273771-6